Aktualność: IX Ogólnopolski Finał Konkursu Wiedzy o Podatkach 12.04.2019r

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że 12 kwietnia 2019 roku na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbył się IX Ogólnopolski Finał Konkursu Wiedzy o Podatkach, zorganizowany przez Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty oraz Ministerstwa Finansów.

W Komisji Egzaminacyjnej oraz Komitecie Organizacyjnym znaleźli się nie tylko przedstawiciele Śląskiego Oddziału KIDP, ale również przedstawiciele Regionalnych Oddziałów KIDP oraz Krajowej Rady Doradców Podatkowych.

W organizowanym po raz dziewiąty Ogólnopolskim Finale Konkursu Wiedzy o Podatkach wzięło udział 49uczniów z 10 regionów Polski: z Łódzkiego, Wielkopolskiego, Lubuskiego, Warmińsko-Mazurski, Dolnośląskiego, Podlaskiego, Zachodniopomorskiego, Podkarpackiego, Śląskiego oraz Pomorskiego.

Tematem przewodnim Konkursu był „podatek dochodowy od osób fizycznych”, natomiast pytania dotyczyły również tematyki wszystkich podatków oraz Ustawy o doradztwie podatkowym wraz z rozporządzeniami.

Przed rozpoczęciem Konkursu Przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach przeprowadzili wykład skierowany do młodzieży na temat cyberprzestępczości oraz dopalaczy.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców tegorocznej edycji:

1. Zachodniopomorski - Pyzia Dariusz Ireneusz

2. Warmińsko-Mazurski - Łużyński Łukasz

3. Łódzki - Badłak Julia

4. Łódzki - Łączna Natalia

5. Dolnośląski - Stefaniak Oktawian

6. Dolnośląski - Marusiak Katarzyna

7. Dolnośląski - Sypień Natan

8. Zachodniopomorski - Młynarz Natalia

9. Wielkopolski - Melka Aleksandra

10. Śląski - Bugajska Jolanta

10. Warmińsko-Mazurski - Kamionka Agata


DATA PUBLIKACJI: 2019-04-24 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (71) 342 15 13
Dolnośląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Plac Solny 16 pok. 407
50-062 Wrocław

tel. (71) 342 15 13
fax. 48 71 342 15 16

x
x