x

Aktualność: wyniki I etapu konkursu wiedzy o podatkach

Zarząd Dolnośląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych przedstawia listę uczniów z Dolnego Śląska, którzy zakwalifikowali się do II etapu Konkursu wiedzy o Podatkach. Wszystkim zakwalifikowanym uczniom, Opiekunom i Szkołom serdecznie gratulujemy.

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH DO II ETAPU KONKURSU WIEDZY O PODATKACH

 

imię

nazwisko

szkoła

miejscowość

1.

Maria

Błaszak

Powiatowy Zespół Szkół im. Jana Pawła II ul. Willowa 5, 55-140 Żmigród

Żmigród

2.

Julia

Drohomirecka

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia ul. Księżnej Agnieszki 2, 58-100 Świdnica

Świdnica

3.

Dawid

Dymek

Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego, ul.  Zgorzelecka 18, 59-700 Bolesławiec

Bolesławiec

4.

Daniel

Gil

I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego, ul. H. i W. Tyrankiewiczów 11, 59-700 Bolesławiec

Bolesławiec

5.

Nikola

Głowacka

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 im. Stanisława Staszica ul. 1 Maja 39/41, 58-500 Jelenia Góra

Jelenia Góra

6.

Dominika

Głownikowska

Powiatowy Zespół Szkół im. Jana Pawła II ul. Willowa 5, 55-140 Żmigród

Żmigród

7.

Karol

Hildenbrant

Zespół Szkół nr 2, im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie, ul. Szpakowa 1, 59-300 Lubin

Lubin

8.

Anna

Hunek

I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego, ul. H. i W. Tyrankiewiczów 11, 59-700 Bolesławiec

Bolesławiec

9.

Anna

Ilczyszyn

Zespół Szkół nr 2, im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie, ul. Szpakowa 1, 59-300 Lubin

Lubin

10.

Klaudia

Imiłowska

Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki ul. Trzebnicka4, 56-300 Milicz

Milicz

11.

Anna

Janusiewicz

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 im. Stanisława Staszica ul. 1 Maja 39/41, 58-500 Jelenia Góra

Jelenia Góra

12.

Natalia

Juśkiewicz

Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki ul. Trzebnicka4, 56-300 Milicz

Milicz

13.

Oliwia

Kaczmarek

I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego, ul. H. i W. Tyrankiewiczów 11, 59-700 Bolesławiec

Bolesławiec

14.

Marcin

Kondoł

Zespół Szkół Ogólnokształcących , ul. Marii Curie-Skłodowskiej 2, 58-400 Kamienna Góra

Kamienna Góra

15.

Wiktoria

Krawczyk

Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości, ul. Szkolna 8, 57-300 Kłodzko

Kłodzko

16.

Wioletta

Królik

Powiatowy Zespół Szkół im. Jana Pawła II ul. Willowa 5, 55-140 Żmigród

Żmigród

17.

Wiktoria

Krzyżanowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Równa 11, 58-100 Świdnica

Świdnica

18.

Katarzyna

Kubinka

Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki ul. Trzebnicka4, 56-300 Milicz

Milicz

19.

Sandra

Kuzar

Zespół Szkół Ogólnokształcących , ul. Marii Curie-Skłodowskiej 2, 58-400 Kamienna Góra

Kamienna Góra

20.

Łukasz

Leszczyszyn

Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki ul. Trzebnicka4, 56-300 Milicz

Milicz

21.

Katarzyna

Marusiak

I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego, ul. H. i W. Tyrankiewiczów 11, 59-700 Bolesławiec

Bolesławiec

22.

Milena

Michalczewska

Powiatowy Zespół Szkół im. Jana Pawła II ul. Willowa 5, 55-140 Żmigród

Żmigród

23.

Martyna

Michalska

Zespół Szkół Ogólnokształcących , ul. Marii Curie-Skłodowskiej 2, 58-400 Kamienna Góra

Kamienna Góra

24.

Anita

Pawłowicz

Zespół Szkół nr 2, im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie, ul. Szpakowa 1, 59-300 Lubin

Lubin

25.

Oktawian

Stefaniak

Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. II Armii Wojska Polskiego 5 59-920 Bogatynia

Bogatynia

26.

Emilia

Styrna

Zespół Szkół nr 3, im. Kombatantów RP, ul. Słowiańska 6, 58-200 Dzierżoniów

Dzierżoniów

27.

Przemysław

Sulich

I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego, ul. H. i W. Tyrankiewiczów 11, 59-700 Bolesławiec

Bolesławiec

28.

Michał

Swanlar

Zespół Szkół nr 3, im. Kombatantów RP, ul. Słowiańska 6, 58-200 Dzierżoniów

Dzierżoniów

29.

Aleksandra

Tyczyńska

Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki ul. Trzebnicka4, 56-300 Milicz

Milicz

30.

Zuzanna

Wiśniewska

Zespół Szkół Ogólnokształcących , ul. Marii Curie-Skłodowskiej 2, 58-400 Kamienna Góra

Kamienna Góra

31.

Alicja

Zdzińska

Zespół Szkół Ogólnokształcących , ul. Marii Curie-Skłodowskiej 2, 58-400 Kamienna Góra

Kamienna Góra

32.

Michał

Zięba

Powiatowy Zespół Szkół im. Jana Pawła II ul. Willowa 5, 55-140 Żmigród

Żmigród

 

Bardzo milo jest nam poinformować, że Pani poseł Lidia Geringer de Oedenberg objęła VIII edycję Konkursu wiedzy o Podatkach honorowym patronatem i ufundowała dla laureata konkursu i Jego nauczyciela nagrodę specjalną w postaci wizyty studyjnej w Brukseli, w terminie 28-31 sierpnia  2018r. Wyjazd do Parlamentu Europejskiego mogą  otrzymać  osoby, które ukończyły 16 lat (dotyczy uczniów), są mieszkańcami Dolnego Śląska, mają polskie obywatelstwo i nie były jeszcze na zaproszenie Pani Poseł w Europarlamencie. W trakcie pobytu uczestnicy będą  mieli możliwość odwiedzenia instytucji unijnych i zwiedzenia Brukseli.

 

Przypominamy, że finał regionalnego Konkursu wiedzy o Podatkach odbędzie się w dniu 15 marca 2018r. (czwartek) o godz.11. w Dolnośląskiej Izbie Lekarskiej we Wrocławiu przy ul. Matejki 6. Laureaci konkursu regionalnego wezmą udział w Ogólnopolskim Finale Konkursu w Katowicach w dniu 13.04.2018r.

Tematem przewodnim tegorocznego konkursu jest ,,Swoboda działalności gospodarczej”.


DATA PUBLIKACJI: 2018-02-15 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (71) 342 15 13
Dolnośląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Plac Solny 16 pok. 407
50-062 Wrocław

tel. (71) 342 15 13
fax. 48 71 342 15 16

x
x